Ansatte

Klikk på navn eller bilde for detaljert profilside.

Sigrid Alstad
Sigrid Alstad
sigrid.alstad@nlr.no
Mobil: 971 30 254
Rådgiver jord- og plantekultur, grovfôr, kulturlandskap, potet 
Olaug Bach
Olaug Bach
olaug.bach@nlr.no
Mobil: 908 39 595
Rådgiver grønnsaker, bær, potet  
Anders O Eggen
Anders O Eggen
anders.eggen@nlr.no
Mobil: 906 03 562
Rådgiver økologisk, funksjonstesting 
Bjørn Garberg
Bjørn Garberg
bjorn.garberg@nlr.no
Mobil: 976 98 071
Bygningsteknisk planlegger 
Atle Haugnes
Atle Haugnes
atle.haugnes@nlr.no
Mobil: 905 52 238
Maskinteknisk rådgiver 
Aage Krokstad
Aage Krokstad
aage.krokstad@nlr.no
Mobil: 411 01 236
Rådgiver jord- og plantekultur, kulturlandskap, grovfôr. 
Siri Langmo
Siri Langmo
siri.langmo@nlr.no
Mobil: 913 89 813
Rådgiver økonomi  
Knut Erik Ree
Knut Erik Ree
knut.erik.ree@nlr.no
Mobil: 951 38 287
Bygningsteknisk planlegger 
Anders Braa
Anders Braa
anders.braa@nlr.no
Mobil: 926 08 090
Rådgiver 
Kirsti Myran
Kirsti Myran
kirsti.myran@nlr.no
Mobil: 481 36 891
Daglig leder / Rådgiver økonomi og driftsplanlegging 
Grete Kjellås
Grete Kjellås
grete.kjellas@nlr.no
Mobil: 951 33 247
Assistent (Permisjon til 16.5.2016) 
Ragnhild Borchsenius
Ragnhild Borchsenius
ragnhild.borchsenius@nlr.no
Mobil: 900 90 787
Rådgiver jord- og plantekultur, kulturlandskap 
Lars Uvsløkk
Lars Uvsløkk
lars.uvslokk@nlr.no
Mobil: 970 79 778
Rådgiver HMS 
Marit Øien
Marit Øien
marit.oien@nlr.no
Mobil: 995 25 463
Rådgiver HMS 
Martin Sigbjørn Solli
Martin Sigbjørn Solli
martin.sigbjorn.solli@nlr.no
Mobil: 928 37 002
Rådgiver Bioenergi 
Ola Fiskvik
Ola Fiskvik
ola.fiskvik@nlr.no
Mobil: 911 42 052
Rådgiver HMS 
Marte Yseth
Marte Yseth
marte.yseth@nlr.no
Mobil: 912 43 367
Rådgiver, jord- og plantekultur