Ansatte

Klikk på navn eller bilde for detaljert profilside.

Bjørn Garberg
Bjørn Garberg
bjorn.garberg@lr.no
Mobil: 976 98 071
Bygningsteknisk planlegger 
Ole Edvard Silderen
Ole Edvard Silderen
Ole.Edvard.Silderen@lr.no
Mobil: 901 40 098
Rådgiver jord- og plantekultur, kulturlandskap 
Siv Nilsen Gilde
Siv Nilsen Gilde
siv.nilsen@lr.no
Mobil: 900 42 251
Rådgiver jord- og plantekultur (Permisjon til 31.05.2015) 
Knut Erik Ree
Knut Erik Ree
knut.erik.ree@lr.no
Mobil: 951 38 287
Bygningsteknisk planlegger 
Aage Krokstad
Aage Krokstad
aage.krokstad@lr.no
Mobil: 411 01 236
Rådgiver jord- og plantekultur, kulturlandskap, grovfôr. 
Siri Langmo
Siri Langmo
siri.langmo@lr.no
Mobil: 913 89 813
Rådgiver økonomi  
Sigrid Alstad
Sigrid Alstad
sigrid.alstad@nlr.no
Mobil: 971 30 254
Rådgiver jord- og plantekultur, grovfôr, kulturlandskap, potet 
Asgaut Løwø
Asgaut Løwø
asgaut.lowo@lr.no
Mobil: 906 23 438
Rådgiver 
Anders O Eggen
Anders O Eggen
anders.eggen@lr.no
Mobil: 906 03 562
Rådgiver økologisk, funksjonstesting 
Ragnhild Borchsenius
Ragnhild Borchsenius
ragnhild.borchsenius@lr.no
Mobil: 900 90 787
Rådgiver jord- og plantekultur, kulturlandskap (Permisjon til 31.05.2015)  
Atle Haugnes
Atle Haugnes
atle.haugnes@lr.no
Mobil: 905 52 238
Maskinteknisk rådgiver 
Håvar Endre Hanger
Håvar Endre Hanger
havar.hanger@lr.no
Mobil: 958 07 387
Rådgiver 
Marte Yseth
Marte Yseth
marte.yseth@nlr.no
Mobil: 912 43 367
Rådgiver, jord- og plantekultur 
Bente Sørdal
Bente Sørdal
bente.sordal@lr.no
Mobil: 917 35 187
Daglig leder 
Grete Kjellås
Grete Kjellås
grete.kjellas@lr.no
Mobil: 951 33 247
Assistent 
Olaug Bach
Olaug Bach
olaug.bach@lr.no
Mobil: 908 39 595
Rådgiver grønnsaker, bær, potet  
Kirsti Myran
Kirsti Myran
kirsti.myran@lr.no
Mobil: 481 36 891
Rådgiver økonomi og driftsplanlegging 
Jan-Eivind Kvam-Andersen
Jan-Eivind Kvam-Andersen
jan-eivind.kvam-andersen@lr.no
Mobil: 936 28 669
Rådgiver jord- og plantekultur, plantehelse.